Grzebłowiec 34, Goczałkowice Zdrój 43-230
+ 48 570 334 766

Panele ażurowe ze sklejki

Panele ażurowe ze sklejki - właściwości materiału

Sklejka to materiał tworzony ze sklejanych, krzyżujących się cienkich warstw drewna. Płyta sklejki występuje w naturalnym kolorze drewna, na której widać usłojenie. Używana powszechnie do produkcji mebli biurowych oraz paneli dekoracyjnych. Rozmiary płyt pozwalają na tworzenie ażurów w maksymalnym wymiarze 2,5 x 1,5 m. Produkujemy panele ażurowe ze sklejki o grubości: 10mm, 12mm, 18mm, 21mm, 30mm.

Panele ażurowe o naturalnym wyglądzie drewna - wykończenie powierzchni

W naszej ofercie proponujemy ażury w wersji naturalnej czyli surowej. We własnym zakresie można polakierować panel lakierem do sklejki. Lakierowana powierzchnia ażuru chroni go przed wilgotnością oraz ułatwia jego czyszczenie. Z racji że jest to drewniany materiał, sklejkę można bejcować na dowolny kolor zachowując jej naturalną strukturę i słoje. (bejcowanie – poza ofertą Decopanel)

Zastosowanie ażurów ze sklejki

Panele ażurowe ze sklejki są naturalną dekoracją wnętrz. Brzozowa delikatność słoi wizualnie ociepli każde wnętrze. Ze sklejki można wykonać wezgłowie łóżka, ażurowy obraz ścienny czy też parawan do garderoby. 

Proponowany montaż ażurów ze sklejki

Dodatkowo dla paneli ażurowych możemy wykonać szyny montażowe. Są one wykonywane pod wymiar zamawianego panelu. Zalecamy aby ażur był mocowany minimum dwoma bokami np. do sufitu i podłogi lub do podłogi i ściany.

ażury dekoracyjne frezowane cnc
Szyny montażowe do paneli ażurowych, frezowanie cnc
Szyna montażowa wykonana ze sklejki
panele ażurowe ze sklejki frezowane na cnc
Panel ażurowy ze sklejki wersja naturalna/surowa
Translate »