Grzebłowiec 34, Goczałkowice Zdrój 43-230
+ 48 570 334 766

Heksagony betonowe nadal na topie

Heksagony betonowe nadal na topie

Trendy wnętrzarskie kierowało naszą uwagę w ostatnim czasie na geometryczne kształty.

Były one widoczne w postaci lamp, nadruków, mebli a w szczególności płytek. Heksagonalne płytki betonowe naszej marki również cieszą się ogromną popularnością wśród architektów.

Wklęsła powierzchnia płytki nadaje jej oryginalności, dzięki czemu na ścianie uzyskujemy ciekawy efekt 3D. Beton architektoniczny sam w sobie nadaje wnętrzu charakteru.

 

Kolorystyka która przeważa teraz we wnętrzach to szarości i biele oraz surowe drewno co jak najbardziej pasuje do obecnej oferty płytek Decopanel.

 

Decopanel stoi otworem przed nowymi pomysłami. Już na wiosnę pojawi się nowa kolekcja 9 wzorów płytek betonowych nawiązujących do nowoczesnego stylu. Nie zabraknie także eleganckich akcentów.

W nowej kolekcji płytek betonowych pojawi się nowa odsłona sześciokątnych płytek, tym razem odważniejsza. Powierzchnia sześciokątów będzie w kilku płaszczyznach i dostępna w trzech wersjach. Jak dotychczas oferujemy beton architektoniczny w 4 kolorach: szarym, antracytowym, białym i czarnym.

Płytki Decopanel betonowe nadają się na ściany łazienek, kuchni, salonu i korytarza, a nawet na zewnątrz. Montaż płytek jest prosty jak kładzenie ceramicznych kafelek, różnicą jest to, że nasze płytki można układać bezfugowo.

 

 

 

Translate »