Bielska 48, Pszczyna 43-200
+ 48 570 334 766

Płytka betonowa 3D TEAR

Tear


BETONOWA PŁYTKA 3d
20x15x2,8


Płytka betonowa TEAR 3D


Posiadamy własną mieszankę betonu architektonicznego

Płytka betonowa 3D Tear to element dekoracyjny wykonany w całości z betonu architektonicznego. Zaprojektowana przez Decopanel płytka Tear posiada wyjątkowy kształt. Inspiracją i wstępem do jej stworzenia był kształt łzy od której płytka zawdzięcza swoją nazwę. Oba te elementy łączą delikatne łuki jak i ostre zakończenia. Tak samo w przypadku płytki betonowej Decopanel.

Płytka Tear została dodatkowo uwypuklona a jej płaszczyzna podzielona na 3 części, co pozwoli na stworzenie na ścianie wyjątkowego wzoru i nada każdemu wnętrzu charakteru.

Płytki można układać dowolnie, ostrym zakończeniem do góry lub do dołu, w każdej opcji ściana będzie prezentować się atrakcyjnie.

Płytki betonowe Decopanel dostępne są w 4 kolorach: białym, szarym, antracytowym i czarnym. Dodatkowo oferujemy płytkę o tym samym kształcie wykonaną w całości z drewna dębowego.
Płytki betonowe dostępne są w 3 stopniach porowatości.

Płytki Betonowe 3D firmy Decopanel świetnie sprawdzą się we wnętrzach eleganckich salonów jak i na zewnątrz budynku. Po odpowiedniej impregnacji mogą także ozdobić wnętrza Państwa łazienek i kuchni.

kolorystyka i materiały

Płytka Tear z białego betonu

Płytka TEAR z antracytowego betonu

Płytka TEAR z szarego betonu

Płytka TEAR z czarnego betonu

Płytka TEAR z drewna dębowego

propozycje ułożenia

nasze realizacje

tear płytki betonowe 3d, płytki łezki beton decopanel, beton 3D
Translate »