Bielska 48, Pszczyna 43-200
+ 48 570 334 766

Betonowe płytki 3D

Wzory płytek:

Triangle


BETONOWA PŁYTKA 3d
20x19x3

Fancy


BETONOWA PŁYTKA 3d
22,5x22,5x3

Diamond


BETONOWA PŁYTKA 3d
11,6x20x2,8

Inpire


BETONOWA PŁYTKA 3d
20x23x3

Broken


BETONOWA PŁYTKA 3d
19,5x17x3,45

Tear


BETONOWA PŁYTKA 3d
20x15x2,8

Core


BETONOWA PŁYTKA 3d
20x15x3

Roma


BETONOWA PŁYTKA 3d
20x20x2,8

Splash


BETONOWA PŁYTKA 3d
23x23x3

Sail


BETONOWA PŁYTKA 3d
23x20x1-3

Square


BETONOWA PŁYTKA 3d
20x20x3

Heksagon


BETONOWA PŁYTKA 3d
22,5x22,5x3

Lordy


BETONOWA PŁYTKA 3d
20x20x2,8

Pike


BETONOWA PŁYTKA 3d
20x20x1,5-3

Dane techniczne:

Kolorystyka

Płytki betonowe Decopanel z betonu architektonicznego występują w kolorze: białym, szarym, antracytowym i czarnym. Ponadto kolekcje uzupełnione zostały o płytki z drewna dębowego, a także na życzenie klientów lakierowane w dowolnym kolorze.

Zastosowanie

Zastosowanie naszych płytek betonowych 3D jest dowolne, mogą służyć jako okładzina ścienna wewnątrz oraz po wcześniejszej impregnacji również na zewnątrz. Możemy użyć ich zarówno jako dekoracja pomiędzy szafkami w kuchni, jako okładzina ścienna pod prysznicem, a także jako dekoracja na tarasie.

Produkcja betonu

Nasz beton architektoniczny jest mineralną mieszanką opracowaną przez najlepszych specjalistów w laboratorium. Produkcja Decopanel posiada bogate doświadczenie w tej dziedzinie, jednakże jest on naturalnym tworzywem więc wszelkie przebarwienia są dopuszczalnym zjawiskiem na powierzchni paneli 3D Decopanel. Dzięki rozwiniętej technice produkcji betonowych dekoracji mamy możliwość ustalenia efektu porowatości na powierzchni każdej płytki.

Do wyboru są 3 opcje: płytki gładkie, średnio porowate oraz maksymalnie porowate.

Montaż płytek betonowych 3D

Nie tylko idealne dopasowanie płytek z betonu jest bardzo proste, ale także ich montaż, ponieważ wystarczy użyć do tego wysoko-elastycznego kleju montażowego do betonu. Klej powinno się nałożyć na całą tylną powierzchnię płytki Decopanel. Dzięki temu montaż naszych płytek dekoracyjnych jest prosty i nie wymaga specjalistów. Płytki z MDF i drewna dębowego należy kleić na uniwersalnym kleju montażowym.

Zamów wycenę płytek 3D z betonu architektonicznego:

Wymiary ściany

Napisz wymiary ściany, którą chcesz udekorować płytkami Decopanel.

Model płytki

Wybierz model płytki 3D z naszej kolekcji płytek betonowych oraz drewnianych.

Projekt

Jeśli masz projekt lub zamysł jakby miały być ułożone płytki 3D, podeślij w wiadomości e-mail.

Darmowa wizualizacja

Dla niezdecydowanych oferujemy darmową wizualizację ułożenia płytek z wybranymi modelami.

CO WYRÓŻNIA PŁYTKI BETONOWE 3D DECOPANEL?

Zacznijmy od tego, że płytki 3D marki Decopanel są produkowane ręcznie w naszej skromnej manufakturze w Pszczynie obok Katowic. Robimy to z pasji do nietypowych dekoracji ściennych. Mimo, że branża wnętrzarska jest pełna podobnych produktów z betonu architektonicznego, Decopanel skupiło się jednak na 100% organicznych składnikach. Dekoracyjne płytki Decopanel, są wykonane z mieszanki betonu architektonicznego o wysokiej elastyczności bez dodatku chemii. Płytki betonowe Decopanel posiadają mineralne włókna szklane, które wzmacniają konstrukcje płytki, aby nadawała się również na zewnątrz. Kolejnym aspektem, który przemawia, że jesteśmy oryginalni w swojej dziedzinie płytek betonowych jest możliwość łączenia betonu architektonicznego z odwzorowanymi drewnianymi elementami 1:1. Wychodząc na przeciw różnorodności oferujemy beton architektoniczny w 4 podstawowych kolorach (białym, szarym, antracytowy, czarnym). Nie wyklucza to możliwości innych kolorów, które uzyskujemy dzięki płytkom z MDF lakierowanych na dowolny kolor z palety RAL. Zamawiając płytki Decopanel, czas realizacji jest taki krótki, gdyż staramy się mieć wszystko na stanie magazynowym 😉

Translate »