Betonowe i drewniane płytki 3D Decopanel

Materiały:

Kolekcja płytek dekoracyjnych z betonu architektonicznego marki Decopanel występuje w kolorze: białym, szarym, antracytowym i czarnym. Ponadto kolekcje uzupełnione zostały o płytki z drewna dębowego, z mchu, a także na życzenie klientów lakierowane w dowolnym kolorze.

Zastosowanie:

Zastosowanie naszych produktów jest dowolne, mogą służyć jako okładzinę ścienną wewnątrz oraz po wcześniejszej impregnacji również na zewnątrz. Możemy użyć ich zarówno jako dekoracja pomiędzy szafkami w kuchni, jako okładzina ścienna pod prysznicem, a także jako dekoracja na tarasie.

Modele 3D:

W skład naszej kolekcji wchodzi 14 modeli (Tear, Roma, Lordy, Diamond, Broken, Triangle, Square, Heksagon, Core, Sail, Inpire, Splash, Pike i Fancy). Nasze produkty są produkowane w formach, dlatego każdy element ma te same wymiary i idealnie pasuje do siebie, niezależnie od koloru i wykończenia.

Produkcja Decopanel:

Nasz beton architektoniczny jest mineralną mieszanką opracowaną przez najlepszych specjalistów w laboratorium. Produkcja Decopanel posiada bogate doświadczenie w tej dziedzinie, jednakże jest on naturalnym tworzywem więc wszelkie przebarwienia są dopuszczalnym zjawiskiem na powierzchni paneli 3D Decopanel. Dzięki rozwiniętej technice produkcji betonowych dekoracji mamy możliwość ustalenia efektu porowatości na powierzchni każdej płytki.

Do wyboru są 3 opcje: płytki gładkie, średnio porowate oraz maksymalnie porowate.

Montaż:

Nie tylko ich idealne dopasowanie jest bardzo proste, ale także ich montaż, ponieważ wystarczy użyć do tego wysoko-elastycznego kleju montażowego do betonu. Klej powinno się nałożyć na całą tylną powierzchnię płytki. Dzięki temu montaż naszych płytek dekoracyjnych jest prosty i nie wymaga specjalistów. Płytki z MDF i drewna należy kleić na uniwersalnym kleju montażowym.