Grzebłowiec 34, Goczałkowice Zdrój 43-230
+ 48 570 334 766

Betonowe płytki 3D Decopanel w łazience

Betonowe płytki 3D Decopanel w łazience

Beton architektoniczny w łazience

Betonowe płytki 3d w połączeniu z drewnem dębowym to najnowszy trend w mieszkaniach.

Poniżej przedstawiamy Państwu możliwość zastosowania naszych płytek w łazience czyli w pomieszczeniu o wysokiej wilgotności.

Beton architektoniczny marki Decopanel jest wykonany z naturalnej mieszanki bez dodatku chemicznych składników. Sam beton nie gwarantuje jednak wodoodporności. W łazienkach oraz kuchniach, w miejscach bezpośrednim kontaktem z wodą powierzchnię płytek należy zaimpregnować hydrofobowo. Zaimpregnowany beton architektoniczny jest wodoodporny. Proces impregnacji jest bardzo prosty. Bezbarwny impregnat nanosimy wałkiem na płytki przed ułożeniem na ścianie.

Kolejną możliwością zabezpieczającą beton architektoniczny przed niechcianym wchłanianiem wody jest lakierowanie płytek 3D. Na rynku mamy możliwości zakupienia lakierów matowych, półmatowych i w połysku. Tak zabezpieczone płytki Decopanel można stosować w łazience po prysznicem, przy umywalce, w kuchni nad blatem, a nawet na zewnątrz.

Impregnacja płytek drewnianych jest podobna do płytek betonowych z tym, że przy użyciu impregnatów i lakierów przeznaczonych do drewna.

Projekt łazienki przy użyciu płyt z betonu architektonicznego wykonała pracownia artELIXIR. Dziękujemy! 😉

 

Translate »